Obraz iPod touch 1. gen.

3 990 Kč Vč. DPH
  • Ručně vyrobený v České republice
  • Dřevěný, černě antracitový rám
  • Téměř neviditelné sklo Clarity

Dodám vlastní iPod
Množství
Skladem

Ponořte se do historie iPodu, kde je vidět spojení minimalismu, neobyčejného designu a technického řešení. Nechte si vytvořit originální a nevšední obraz, který bude ve Vašem pokoji vzbuzovat pozornost. Ručně vyrobený obraz z dřevěného rámu a skla Clarity, který Vám zaručí, že si skla ani nevšimnete.* Obraz je tvořen z komponentů, které se nachází uvnitř iPodu touch a vy tak máte jedinečný pohled do útrob multimediálního přehrávače.

MÁTE SVŮJ VLASTNÍ IPOD TOUCH 1. GENERACE?

Pokud ano, nabízíme možnost vytvoření obrazu přímo pro Vás. Zašlete nám iPod touch a my Vám ho rozebereme, vyčistíme a zakomponujeme do obrazu, díky čemuž budete mít vzpomínku na svůj telefon celý život.

CO JE V KRABICI

Obraz s iPodem touch 1. generace

Čistící hadřík z mikrovlákna

Vruty s hmoždinkami

* Jelikož se jedná o ručně vyráběný obraz, může jevit známky prachu za sklem.

iPod_touch_1th_022

Datový list

Rozměry obrazu
451 x 328 x 20 mm
Barva rámu
Černá antracitová
Materiál rámu
Dřevo
Krytí obrazu
Sklo Clarity, 99% propustnost, 2mm 70%UV protekce
  • Registrovat

Nový účet

Již registrován?
Přihlásit Nebo Resetovat heslo