• Novinka

Bílá čepice s logem M

490 Kč Vč. DPH
  • Klasický tvar s ohnutým kšiltem
  • Síťovaná na zadní straně
  • Univerzální velikost One Size Fits All

Množství
Skladem

Styl a komfort nabízí čepice Mstores v oblíbeném bílém vzoru s červeným logem M a s kšiltem. Je vyrobena z velmi příjemné měkké bavlny a nylonu v kombinaci se síťovinou ze 100% polyesteru, což zaručuje pohodlné nošení a prodyšnost. U této kšiltovky oceníte jistě jednoduché nastavení velikosti, střih trucker nebo praktickou síťovinu v zadní části. Čepice je zpracována v univerzální velikosti.

PODROBNOSTI

Materiál: 47% bavlna, 28% nylon, 25% polyester

Univerzální velikost One Size Fits All

Klasický tvar s ohnutým kšiltem

Vrchol s osmi řadami stehů

Síťovaná na zadní straně

cepice_02
  • Registrovat

Nový účet

Již registrován?
Přihlásit Nebo Resetovat heslo